Банки будуть використовувати паспорта з «Дії»

Поділитися:

У прес-службі Національного банку України заявили, що громадяни нашої країни зможуть проводити з 1 грудня 2020 року касові операції в банках за допомогою електронних документів в додатку “Дія”.

Так, для ідентифікації і верифікації клієнта банки зможуть використовувати цифровий паспорт або закордонний цифровий паспорт з “Дії”.

Крім цього, НБУ спростив процедуру перевірки автентичності купюр – в довідці замість паспортних даних клієнт повинен буде вказати тільки контактну інформацію (номер телефону і / або електронну адресу).

Слід зазначити, що на інкасаторські компанії були накладені ті ж вимоги, що раніше стосувалися тільки банків. Вони також зможуть вилучати і передавати сумнівні банкноти для проведення досліджень в НБУ, а також вилучати і передавати їх, перед цим зафарбувавши спеціальним розчином.

Раніше повідомлялося, що в додатку «Дія» українці заплатили близько 6 млн гривень боргів і штрафів. Відомо, що 3800 боргів громадяни сплатили на суму 4,2 млн гривень, а також 4900 штрафів на суму 1,8 млн гривень.

Так, щоб отримати відповідний функціонал користувачі повинні оновити мобільний додаток до версії 2.0.

Нагадаємо, що очікування кредитів від МВФ (Міжнародного валютного фонду) і інших міжнародних спонсорів України посилює навантаження на внутрішній ринок державних запозичень.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
31 Липня 2021 року - 22:38
Йдеться про провінції Анталья, Мугла, Ізмір, Адана та Османіє.
31 Липня 2021 року - 21:05
У наступному місяці буде чотири вихідних поспіль.
31 Липня 2021 року - 19:10
З 2 серпня температура повітря опуститься до плюс 22-24 градусів.
Хакеры
31 Липня 2021 року - 18:33
Хакери зламали у 2020 році облікові записи е-пошти найвідоміших американських...