Австрія запроваджує обов’язкову вакцинацію для всього населення

Поділитися:

Австрія стала першою країною у світі, яка запроваджує обов’язкову вакцинацію для свого населення. Діяти нова постанова розпочне з 1 лютого 2022 року.

Александер Шалленберг, Федеральний канцлер Австрії, заявив, що з 22 листопада поточного року в країні вводиться локдаун задля уникнення зростання захворюваності, оскільки вже зараз ліжка в лікарнях переповнені, а кількість заражень коронавірусом продовжує активно зростати.

Голова австрійського правління зазначив, що жодні кампанії, які проводяться в країні, щоб закликати громадян вакцинуватися, не допомогли. Списує небажання прищеплюватися співвітчизників він на те, що в країні існує надто багато політичних сил, які чинять опір вакцинації. В результаті постійно спостерігаються «нескінченні людські страждання».

Уряд як покарання за невиконання обов’язкової вакцинації вживатиме адміністративних заходів. В даному випадку виняток становитимуть лише ті, кому не можна робити щеплення за медичними показаннями.

Нагадаємо, з 15 листопада в Австрії діє карантин для невакцинованих. Їм дозволено виходити в магазини, на роботу та прогулянки. До всіх закладів та установ їх не пускають. Однак ці заходи не допомогли, тому з 22 листопада в країні запроваджується локдаун для всіх.

Більше того, рекомендується вводити третю бустерну дозу через 4 місяці після другої.

До речі, в Україні примусово планують вакцинувати лише деяких представників державних професій.

Також ми повідомляли про те, що в Європі вакцинуватимуть дітей віком від 5 до 12 років.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ