Аналітики розповіли, що буде з міжнародним туризмом

Поділитися:

Експерти пояснили, що відбувалося, що відбувається і що відбуватиметься із міжнародним туризмом. Відомо, що до 2019 року туристична галузь була однією з найбільш економічно вигідних для більшості країн. Проте пандемія зробила свої корективи. Тепер ця індустрія ще не скоро відновиться.

Спочатку, як тільки коронавірус «захопив» весь світ, почалися проблеми з усіх галузей, починаючи від споживчих товарів і закінчуючи туризмом, відповідно. Згодом світова торгівля вирівнялася, а ось з туризмом, як і раніше, справи не найкраще.

Це пояснюється не лише закритими кордонами, а й умовами, правилами перетину кордонів, які запроваджують окремі держави. Безумовно, є країни, в які можна досі в’їжджати без проблем, а саме Колумбія, Коста-Ріка та Мексика. З іншого боку, 88 країн повністю закриті для в’їзду іноземців.

Проте, за словами фахівців, у 2020 році транскордонні поїздки скоротилися на 75%, але у 2021-му річна статистика очікується краще, а перспективи 2022-го взагалі дають надію на швидке відновлення туристичної індустрії у світі.

До речі, ще на початку пандемії аналітики вважали, що туризм не відновиться до 2023 року, а повернутися до допандемічних показників він зможе лише аж у 2024 році.
Цілком є ​​шанси прискорити відновлення туристичної діяльності. Першим експерти називають – масову вакцинацію, завдяки якій знизяться кількість випадків Covid-19, відповідно, правила та умови в’їзду до країн – послабляться. Другим – передбачені штами коронавірусу. Епідеміологам доведеться дуже постаратися, щоб не допустити мутації, вірніше вчасно відреагувати та опрацювати вакцину.

Що ж до найближчого майбутнього, аналітики вважають, що насамперед відновиться внутрішній туризм, що, до речі, допоможе розвинути галузь усередині країни та надалі вплинути на зовнішній завдяки усвідомленості населення.

Очікується також більше подорожей усередині Європи. Бізнес-туризм із високою ймовірністю не збільшить кількість поїздок. Ділові переговори та дзвінки між партнерами більшою мірою залишаться у форматі онлайн.

Раніше ми писали про те, що до України масово їдуть туристи із Саудівської Аравії. У 2021 році їх побільшало на 25%.

Також ми повідомляли про те, що готелі, бази відпочинку та заклади харчування – це найприбутковіша галузь української економіки у першому півріччі цього року.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо