Аналітики дали прогноз щодо ринку праці після локдауну

Поділитися:

Експерти прогнозують погіршення ситуації на ринку праці на тлі локдауну у квітні у Києві та можливого його поширення іншими регіонами. Водночас, на частину вакансій обмеження не вплинуть.

За даними аналітиків, найбільш затребуваною робочою спеціальністю із початку цього року є професія водія. Попри карантин, зокрема, на одному із порталів пропозиції роботи розміщено понад 9 тисяч вакансій із середньою зарплатнею у 19 тисяч грн.

На 2-му місці у рейтингу фахівців, на яких був попит під час січневого локдауну – продавці. Зараз також активно шукають цих фахівців – 8,9 тис. пропозицій із зарплатнею у 9,5 тис. грн.

На 3-му місці – вантажники (3 тис. вакансій). Середня зарплатня – 10,2 тис. грн.

Серед найбільш затребуваних фахівців перед квітневим локдауном: кур’єри (12,5 тис грн), касири (9,75 тис. грн), комплектувальники замовлень (11,5 тис. грн), оператори віддаленого call-центру (12,5 тис.).

Нагадаємо, у Києві з понеділка, 5 квітня, запровадять більш суворі обмеження, щоб уникнути поширення коронавірусної хвороби. Як повідомив у фейсбуці мер Києва Віталій Кличко, у столичної влади немає іншого вибору, інакше – “будуть сотні смертей щодня”.

Також ми писали про незвичайні вакансії в країні.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
12 Квітня 2021 року - 22:50
Йдеться про функцію оплати податків, яка наразі - у режимі...
12 Квітня 2021 року - 22:12
Йдеться про майже тисячу правок до законопроекту №2194
12 Квітня 2021 року - 20:49
Російські вузи не зможуть отримати дозвіл на відкриття філії в...
12 Квітня 2021 року - 20:14
Всі дані було підбито за один місяць – березень