АМКУ взявся за виробників антисептиків

Поділитися:

У прес-службі Антимонопольного комітету України повідомили, що відомство займеться виробниками антисептиків. Так, АМКУ рекомендував семи виробникам антисептиків не вводити споживачів в оману шляхом розміщення неправдивої інформації на етикетках своєї продукції.

Відомо, що про результати розгляду рекомендацій суб’єкти господарювання повинні повідомити комітет у 10-денний строк з дня їх отримання.

“Звичайно, можна посперечатися, що навіть одна знищена бактерія становить« до 100% ». Однак поширення цієї або іншої наведеної в прикладах інформації надає неправомірну перевагу в конкуренції таким антисептичним засобам в порівнянні з аналогічними за складом конкурентами, і може вводити споживачів в оману” , – сказано в повідомленні АМКУ.

Нагадаємо, що в Південному міжобласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України ініціювали розслідування проти одного з вітчизняних виробників антисептиків, який маніпулював панікою у зв’язку з пандемією. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Вказується, що виробник санітарно-гігієнічних засобів з антибактеріальним ефектом вказував на своїх етикетках продукції напис «STOPCOVID» і вказував, що його кошти «знищують 99,9% мікробів» за 15 секунд.

Раніше повідомлялося, що Антимонопольний комітет України надіслав до Кабінету міністрів листа про те, що в уряді для держбанків штучно створюють умови, при яких порушується принцип конкурентного нейтралітету.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
16 Червня 2021 року - 18:35
У п'ятницю і на вихідних температура повітря сягне +27...+29.
16 Червня 2021 року - 14:18
Оголошено і нова дата закінчення карантину 3 31 серпня цього...
16 Червня 2021 року - 12:57
Загальна сума афери - 54 мільйони гривень
16 Червня 2021 року - 12:32
Закон тільки прийнятий, а експерти вже зайнялися аналізом