АМКУ виписав 2 млн гривень штрафу «Київтеплоенерго»

Поділитися:

Близько 2 мільйонів гривень штрафу отримав «Київтеплоенерго» від Антимонопольного комітету. Причина – надання інформації про здійснення перерахунку за теплопостачання в неповному обсязі та пізніше за встановлений термін, повідомляє «Перший Діловий» телеканал.

Раніше у Комітеті запідозрили «Київтеплоенерго» у можливому здійсненні неправильних розрахунків за теплопостачання. І дав рекомендації їх виправити відповідно до чинного законодавства.

Проте постачальник не надав відповідної інформації, чим порушив закон щодо захисту економічної конкуренції, вважають у комітеті. Тому має сплатити штраф.

Нагадаємо, раніше «Київтеплоенерго» двічі проігнорувало запит Держаудитслужби отримати документи з метою проведення фінансового аудиту компанії та перевірки правильності розрахунків.

Раніше ми писали, що до «Київтеплоенерго» для пошуку доказів у справі прибули співробітники Служби безпеки. Йшлося про розслідування кримінального провадження щодо ймовірного розкрадання бюджетних коштів керівником комунального підприємства.

Тим часом, до жителів столиці почали застосовувати штрафи у розмірі 3% річних від загальної суми заборгованості. Крім того, комунальне підприємство “Київтеплоенерго” додатково нараховує інфляційні втрати.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо