«Аеропорт буде в районі Краматорську», — голова Луганської військово-цивільної адміністрації

Поділитися:

План розвитку Луганщини має декілька базових проектів. Зокрема, йдеться про ремонт та побудову  нових доріг, залізничне сполучення та, звичайно ж, нове летовище. Про те, на якій стадії все це знаходиться, в ефірі «Першого Ділового» телеканалу розповів Сергій Гайдай.

Старобільский трикутник — один з ключових об’єктів:

«Все, що стосується обласної інфраструктури, ми добудуємо. Це дороги між районами, містами. Місцеві дороги. На всі сто відсотків ми виконаємо в цьому році. Вже є два завершених об’єкти. На жаль всі роботи ми завершити не зможемо, адже міжнародні тендери йдуть довше. Також хочу сказати, що дорога — це 163 кілометри, одна компанія не зробить все швидко. Коли будуть оголошені переможці, можна буде побачити, що буде зроблено», — каже Сергій Гайдай.

Також голова військово-цивільної адміністрації розповідає й про плани по залізничному транспорту. Йдеться про колію, довжина якої перебільшує 50 км.

«Зараз закінчуються роботи над технічним завданням по залізничній колії. Наступна фаза — проектування. Це нова колія, тож треба всі ці 57 кілометрів збудувати заново. Це важкий проект, дорогий», — наголосив він.

Сергій Гайдай розповів багато цікавого про роботу із французами. Інвестиції, кредити, плани на майбутнє — все це має значення. Також є договір із Мінфіном про електрифікацію залізничної колії. Це призведе до значної економії часу. Зокрема, станом на зараз потяг їде до Києва 12 годин, натомість після електрифікації їхатиме всього вісім.

Багато говорив Сергій Гайдай про нове летовище, яке мають збудувати між Донецьком та Луганськом. Станом на зараз домовилися лише про місцезнаходження — це буде неподалік Краматорську.

Раніше повідомлялося, що Луганщина, Сумщина та Івано-Франківщина стали лідерами по дешевому житлу.

Також ми писали й про таке: митна інфраструктура вимагає 5-10 млрд гривень вкладень.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Жовтня 2021 року - 22:30
8-11 листопада відбудеться процедура тестування та відбору охочих працювати в...
28 Жовтня 2021 року - 20:59
На ці кошти, зокрема, планують придбати експрес-тести для покращення рівня...
28 Жовтня 2021 року - 20:01
Він разом з іншими експосадовцями готувався здійснити переворот в КСУ,...
28 Жовтня 2021 року - 19:01
Заробляли шахраї - за рахунок завищення вартості своїх послуг.