Аеропорт «Бориспіль» отримав тимчасового керівника

Поділитися:

За інформацією прес-служби аеропорту “Бориспіль”, тепер виконувати обов’язки керівника міжнародного аеропорту буде заступник гендиректора з інженерно-технічного забезпечення та розвитку персоналу підприємства Олег Струк.

Відомо, що Олег Струк замінить Павла Рябікіна, який займав цей пост з 23 березня 2017 року, але покинув його після призначення керівником Державної митної служби України 18 листопада 2020 року.

Слід зазначити, що Олег Струк буде в.о. гендиректора державного підприємства до тих пір, поки не виберуть нового керівника повітряної гавані.

Нагадаємо, що в прес-службі Міністерства фінансів заявили, що в найближчі дні буде призначений новий керівник Державної митної служби.

Відомо, що Андрій Павловський заходив на посаду виконуючого обов’язки голови Держмитслужби на певний часовий період в якості кризового менеджера. Йому були визначені завдання стабілізувати ситуацію і збільшити надходження до бюджету.

Раніше повідомлялося, що українська прокуратура зацікавилася справою про залізницю до Борисполя. Про це йдеться в повідомленні Офісу прокурора.

Вказується, що мова йде про процесуальному керівництві Київської місцевої прокуратури №3 в рамках якого держорган оголосив про підозру колишньому директору компанії-постачальника.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
11 Квітня 2021 року - 10:59
Експерти припускають, що попит на біткоіни буде сильно зростати в...
11 Квітня 2021 року - 10:30
Вимоги щодо стажу виростуть на 12 місяців
11 Квітня 2021 року - 10:00
Виплата грошової допомоги проводиться шляхом перерахування коштів місцевими органами соціального...
11 Квітня 2021 року - 8:57
КРАІЛ може розглядати заяви на отримання ліцензій для грального обладнання,...