«БЕТОН НОВА ІНТЕРНЕШНЛ» — провідне підприємство будівельної індустрії України

Поделиться:

«БЕТОН НОВА ІНТЕРНЕШНЛ» —  провідне  підприємство будівельної індустрії  України, яке багато десятиліть виробляє  високоякісні залізобетонні вироби з вітчизняної сировини.

Високоякісна продукція заводу  користується великим попитом та успішно реалізується на українському ринку.

Сьогодні «Бетон Нова Інтернешнл» виробляє більше 300 найменувань виробів, серед яких опори ЛЕП різних модифікацій, фундаменти ЛЕП, дорожні плити, а також залізобетонні вироби для будівництва підстанцій і багато іншого.

З  2018 року компанія «Бетон Нова Інтернешнл» налагодила випуск нової продукції в нових формах, а саме стояки центрифуговані (конічні) з різноманітним навантаженням СК 105 , СК 120 та СК 135.

В 2019 році  «Бетон Нова Інтернешнл» за замовленням енергетичних компаній України запустила унікальне єдине в Україні виробництво центрифугованих (конічних) секційних стояків СКС 26, СКС 22 що складаються з двох секцій. З’єднання секцій стояків відбувається на будівельному майданчику , що дозволяє їх транспортувати звичайним транспортом навіть до важкодоступних районів, або районів щільної забудови. Стояки  успішно пройшли випробування на перевірку міцності, тріщиностійкості.

Секційні стояки з двох секцій,  довжиною до 40 метрів, можуть використовуватись для  телекомунікаційних проектів, операторів мобільного зв’язку, для військових цілей, пожежних вишок, аеропортів, морських і річкових портів.

«Бетон Нова Інтернешнл» це єдине в Україні  підприємство, яке виготовляє залізобетонні стояки марок CЦс, СНЦс, СК, СКС, яке не стоїть на місці і почало виготовляти стояки центрифуговані конічні нестандартної довжини починаючи  з 6, 7,8,9,10 і  до 18-20 метрів  з різними видами навантаження

Дані стояки можна використовувати в освітленні мегаполісів, котеджних містечок, житлових кварталів, парків,  автомагістралей. Можливе виготовлення індивідуальних замовлень залізобетонних конструкцій за кресленнями замовника, з професійною консультацією технологів.

Крім того «Бетон Нова Інтернешнл» виробляє різні види високоякісних металоконструкцій.

Зробіть замовлення за нашими контактними телефонами, або завітайте до нас на сайт, де з нами легко зв’язатися за формою зворотного зв’язку. Контакт менеджери «Бетон Нова Інтернешнл» оброблять ваш запит, сформують відповіді, зв’яжуться з вами і нададуть професійну консультацію.

 

Подписывайтесь на Первый Деловой телеканал в Telegram и Facebook и читайте самые важные и свежие новости первыми!

Читайте также
28 октября 2020 года - 22:41
Самую высокую среднюю номинальную зарплату в Украине получают IT- специалисты
28 октября 2020 года - 22:06
Правительство готовится направить в парламент проект закона об усилении государственной...
28 октября 2020 года - 21:00
Семьдесят млн гривен задолжало государство шахтерам прифронтового региона
28 октября 2020 года - 17:29
Карантинные ограничения по зарплатам первых лиц госпредприятий сняты, но все...