Україна вийшла в плей-офф

Поділитися:

Збірна України пройшла в 1/8 фіналу Чемпіонату Європи з футболу. Про це стало відомо в середу, 23 червня, по завершенні поєдинків 3-го туру групи E.

Раніше українська команда програла матч Австрії, проте у неї ще залишався шанс пройти в 1/8 чемпіонату. Для цього потрібно було стати кращою третьою командою в групі.

Так, після гри Іспанії, яка виграла у Словаччини (5: 0) і гри Швеції, що вирвала перемогу у Польщі (3: 2) – Україна змогла потрапити в тур.

Важливо сказати, що наступний матч збірна України має зіграти у вівторок, 29 червня, в місті Глазго. Гра відбудеться проти Швеції.

Нагадаємо, що в рамках відбору збірна України обіграла збірну Північної Македонії у другому матчі групового етапу на чемпіонаті Європа-2020 з рахунком 2: 1.

У першому таймі голи забили Андрій Ярмоленко (на 29 хвилині) і Роман Яремчук (на 34 хвилині), у другому – македонець Езджан Аліоскі на 55 хвилині скористався пенальті та вдарив у ворота нашої збірної.

GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12