Украинский легкоатлет получил бронзу ЧЕ-2014

Поділитися:

країнський легкоатлет Руслан Дмитренко став бронзовим призером зі спортивної ходьби на 20 км чемпіонату Європи 2014 року в Цюріху (Швейцарія). Це стало можливим після дискваліфікації за порушення антидопінгових правил росіянина Олександра Іванова. Про це повідомляє сайт ФЛАУ.

Переможцем чемпіонату Європи тоді став іспанець Мігель Анхель Лопес (1: 19.44). Олександр Іванов (1: 19.45) отримав срібну медаль, Денис Стрільців і Руслан Дмитренко показали однаковий час – 1: 19.46, однак десяті частки секунди були на боці Стрєлкова.

Тепер після дискваліфікації Іванова бронзова нагорода всього за шість років поступила в Руслана Дмитренко, а Стрільців став другим.

Також раніше повідомлялося, що в 2014 році Руслан Дмитренко також став переможцем Кубка світу зі спортивної ходьби, встановив національний рекорд України і був визнаний кращим скороходом року в світі на дистанції 20 км за підсумками серії IAAF Race Walking Challenge.

Як повідомлялося раніше, Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) залишив в силі рішення про дискваліфікацію форварда київського футбольного клубу «Динамо» Артема Бесєдіна за порушення антидопінгових правил.

GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12