Стало відомо як зіграв «Шахтар» проти «Генка»

Поділитися:

Сьогодні, 10 серпня, у Києві на НСК «Олімпійський» відбувся матч між українським «Шахтарем» та бельгійським «Генком». Команди зіграли з рахунком 2:1 на користь «Шахтаря».

У першій половині команда більше володіла м’ячем, частіше пробивала по воротах. На 27 хвилині Траоре з «Шахтаря» зумів забити перший гол і вивести команду вперед. Рахунок 1:0.

Другий тайм «гірники» почали «сонно». Та попри це ще один гол у ворота «Генка» на 77 хвилині забив Маркос Антоніо. Рахунок 2:0 на користь «Шахтаря».

Через те, що рахунок дозволив господарям трохи розслабитись, Дессерс з бельгійського «Генка» забив гол на 90 хвилині.

Це друга перемога Шахтаря у протистоянні з бельгійцями із винагородою у вигляді путівки в плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. Там на «гірників», швидше за все, чекатиме футбольний поєдинок із французьким Монако.

Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12