«Шахтар» виграв у «Чорноморця« і вийшов у чвертьфінал

Поділитися:

«Шахтар» виграв у «Чорноморця« і вийшов у чвертьфінал Кубка України з футболу. Гра закінчилася з рахунком 3:0.

Перша половина пройшла без забитих голів, проте у другому таймі фаворит «Шахтар» довів свою перевагу. Спершу на 64-й хвилині Фернандо підхопив м’яч у районі 11 метрів і відправив його у сітку – 1:0.

Вже за вісім хвилин Маркос Антоніо забив ще один гол у ворота противника, завершивши простріл від Ісмаїлі – рахунок став 2:0.

Фінальний гол забив Дентіньо, відправивши м’яч у сітку після передачі від Мудрика на 81-й хвилині.

У підсумку команда виграла з вражаючим рахунком 3:0.

Нагадаємо, що раніше Україна перемогла Фінляндію з рахунком 2:1 у відбірному матчі Чемпіонату світу-2022 з футболу між національними збірними.

Матч проходив у Гельсінках на стадіоні “Олімпійський”.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

В Україні відкриють 100 офлайн-центрів підтримки для надання допомоги під...
2 Грудня 2021 року - 20:43