“Шахтар” переміг ізраїльський “Маккабі”

Поділитися:

У четвер, 18 лютого, на полях Тель-Авіва відбувся вирішальний матч між українським “Шахтарем” та ізраїльським “Маккабі”. Гра завершилася перемогою гірників.

Відомо, що матч проходив на виїзді в Тель-Авіві в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи. За підсумком матчу перемогу здобув “Шахтар” з рахунком у 2: 0.

Першим гол в команді “гірників” забив Алан Патрік на 31-й хвилині матчу. Другий гол належить бразильцеві Тете, який зумів пробити ворота суперників буквально на останніх хвилинах гри.

Відзначимо, що надалі команди також повинні зіграти матч-відповідь, який на цей раз буде приймати Україна. Зустріч відбудеться 25 лютого, на стадіоні НСК “Олімпійський”.

Нагадаємо, що в столиці України 1 грудня відбувся п’ятий тур групового етапу Ліги чемпіонів.

Тоді Донецький прославлений клуб «Шахтар» зіграв неповторний матч з не менш прославленим «Реалом» з Мадрида.

Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12