«Шахтар» обіграв «Ворсклу»

Поділитися:

Донецький “Шахтар” обіграв «Ворсклу» в рамках головного матчу туру Української прем’єр-ліги. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь гірників.

Так, під час гри більш активно грав “Шахтар”, постійно атакуючи ворота супротивника. На 45 хвилині перового тайму вирішальний гол гірники забили завдяки Мораесу.

У другому таймі полтавська команда намагалася забрати ініціативу у свої руки, однак перехід в атакувальну позицію привів “Ворсклу” до другого пропущеного м’яча.

Нагадаємо, що в п’ятницю, 26 лютого, в швейцарському Ньоні відбулося жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи. Відповідна трансляція почалася на офіційному сайті УЄФА, о 14:00.

Від України в боротьбі за трофей беруть участь відразу дві команди – Київське «Динамо» і Донецький «Шахтар».

Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12