“Шахтар” обіграв “Динамо”

Поділитися:

Донецький “Шахтар” у неділю, 31 травня, обіграв київське “Динамо” в матчі 24 туру української Прем’єр-ліги, відновленого після ослаблення карантину. Поєдинок, який проходив в Києві на “Олімпійському” завершився з рахунком 3: 1.

Він проходив при порожніх трибунах, хоча номінальним господарем поля були “гірники”.

“Біло-сині” вже на 19 хвилині повели в рахунку, коли Сергій Сидорчук забив розкішним ударом від штанги. Однак головний арбітр зустрічі Катерина Монзуль скасувала гол після перегляду відеоповтору.

Вона зафіксувала фол захисника “Динамо” Дениса Попова на Тарасі Степаненко. Сам гравець киян отримав жовту картку.

На 38 хвилині “Динамо” все таки відкрило рахунок зусиллями Буяльського, який без перешкод поклав м’яч головою в кут. Через хвилину Марлос зрівняв рахунок, а ще через 29 досвідчений вінгер оформив дубль. Збільшив перевагу “Шахтаря” на 74 хвилині Маркос Антоніо.

За підсумками туру “Шахтар” зміцнив лідерство в турнірній таблиці і збільшив відрив від другого місця до 16 очок.

Таким чином, “Динамо” йде на четвертій позиції, поступаючись “Зорі” і “Десні” за додатковими показниками.

Нагадаємо, один з матчів 24 туру чемпіонату не відбудеться через виявлення коронавируса у гравців команди.

Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12