Мюнхенська “Баварія” стала шестиразовим чемпіоном Ліги чемпіонів

Поділитися:

Мюнхенська “Баварія” з розгромом обіграла французький “Парі Сен-Жермен” у фіналі Ліги чемпіонів УЄФА поточного сезону 2019/20. Про це свідчать підсумки останнього матчу, який команди розіграли на стадіоні “Да Луш” – Лісабон.

Вказується, що зустріч суперників завершилася з рахунком в 1:0 на користь “Баварії”.

Повідомляється, що за підсумками першого тайму команди йшли нарівні – з нульовим рахунком, проте вже на 59 хвилині гри гол у ворота супротивника вдалося забити півзахиснику “Баварії” Кінгслі Коману.

Цікаво, що завдяки новій перемозі команда “Баварії” стала шестиразовим переможцем Ліги чемпіонів, зрівнявши свій рахунок перемог з англійським “Ліверпулем”. Раніше команда забирала кубок УЄФА в 1974, 1975, 1976, 2001 і 2013 роках.

На цю мить за кількістю кубків “Баварію” та “Ліверпуль” випереджають лише такі “монстри футболу”, як іспанський “Реал” і італійський “Мілан”. В їхній скарбничці перемог вже є 13 і 7 кубків відповідно.

Нагадаємо, що в п’ятницю, 21 серпня, в рамках першого туру чемпіонату України з футболу відбулася гра між донецьким «Шахтарем» і командою «Колоса» з Ковалівка.

Перемогу здобули «гірники» з рахунком 3: 1, як стало відомо за підсумками гри.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!