ЗМІ повідомляють про підготовку американцями санкцій проти суверенного боргу РФ

Поділитися:

Згідно з повідомленням місцевих ЗМІ, США введуть нові санкції, які будуть спрямовані проти суверенного боргу Росії.

Відомо, що нові обмеження припускають, що фінансові установи США не зможуть купувати держоблігації у Центрального банку, Міністерства фінансів і Фонду національного добробуту після 14 червня.

Так, за допомогою продажу облігацій російська влада покриває дефіцит бюджету. При цьому зараз майже 25% рублевого боргу належить іноземцям, в тому числі американським банкам.

Крім того, США також введуть санкції проти 10 росіян, в тому числі чиновників з уряду і розвідки. Також під обмежувальні заходи можуть потрапити ЗМІ, які підконтрольні російським спецслужбам і поширювали дезінформацію під час передвиборної кампанії 2020 року. Однак, про які ЗМІ йдеться, не уточнюється.

Слід зазначити, що основними причинами для введення нових санкцій – передбачуване втручання в американські вибори, кібератаки, а також отруєння Олексія Навального.

Нагадаємо, що учасники протесту зібралися в передмісті Міннеаполіса, до того ж це вже не вперше. Три ночі поспіль вони з плакатами намагаються протистояти поліції. При цьому поліція використовує проти людей сльозогінний газ і інші засоби.

Раніше повідомлялося, що як мінімум двох фігурантів списку санкцій контрабандистів з Указу Президента України та бізнесмена Араїка Амірхоняна, якого ЗМІ прозвали «тендерним тролем», позбавили громадянства України.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
9 Травня 2021 року - 22:46
Станом на зараз підписано 217 таких договорів
9 Травня 2021 року - 21:43
Все це заплановано в рамках «Великої приватизації»
9 Травня 2021 року - 21:14
Йдеться про обставини розірвання орендного договору та роль у цьому...
9 Травня 2021 року - 20:16
Одна з причин — постійне і навмисне заниження показників лічильників,...