Зеркаль разом Вітренко очолила захист “Нафтогазу” в судах проти Росії

Поділитися:

Захист компанії “Нафтогаз України” в судах та виконавчих провадженнях в суперечках з “Газпромом” та у справах проти Російської Федерації очолить радник голови правління “Нафтогазу України” Олена Зеркаль. Саме їй передали обов’язки Юрія Вітренко.

Як повідомила в четвер, 14 травня, прес-служба Національної компанії, повноваження Зеркаль отримала в зв’язку з трансформацією організаційної структури Групи “Нафтогаз”.

При цьому сама Зеркаль на своїй сторінці в Facebook уточнила, що робота над розпочатими процесами і арбітражами ще більше посилиться і вона буде захищати інтереси “Нафтогазу” на міжнародній арені, перш за все в США, країнах-членах і інститутах ЄС, і міжнародних організаціях.

Вона також запевнила, що для неї ця діяльність є вкрай важливою, оскільки мова йде про захист енергетичної безпеки України та довгострокових цілей інтеграції України в світовий ринок для кращих бізнес-умов.

Нагадаємо, Олена Зеркаль має звання надзвичайного і повноважного посла. Вона багато років працювала юристом в державному і приватному секторах.

В 2014-2019 роках на посаді заступника міністра закордонних справ України займалася питаннями європейської інтеграції, лібералізацією візового режиму з ЄС, а також представляла Україну в Міжнародному суді ООН і арбитражам у справах проти Росії.

Нагадаємо, виконавчого директора компанії «Нафтогаз України» Юрія Вітренка звільняють. Його посаду найближчим часом буде скорочено.

Про це в середу, 13 травня, на своїй сторінці в Facebook, написав сам Вітренко. За його слова, його формально попередили, що його посаду буде скорочена.

І це означає, що через два місяці мене звільнять з «Нафтогазу», – зазначив Вітренко.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
4 Березня 2021 року - 21:56
Переселенці у майбутньому зможуть отримати іпотеку під більш довгий термін...
4 Березня 2021 року - 13:59
За прийняття цих законопроектів в першому читанні проголосували менше мінімально...
4 Березня 2021 року - 13:00
Згідно з документом, Кабінет міністрів одержує право визначати порядок надання...
4 Березня 2021 року - 12:11
Обшуки були ініційовані відповідно до звернення депутатів Одеської облради