Зеленський зустрівся з великим бізнесом

Поділитися:

Увечері середи, 23 лютого, в Офісі президента України Володимир Зеленський провів зустріч. На ній були присутні представники деяких гілок влади (зокрема, глава офісу президента Андрій Єрмак та його заступники), співробітники силових структур та великі бізнесмени.

Зустріч була спрямована на залучення великого українського бізнесу до інвестування у країну. Політики надали підприємцям багато інформації про нинішню ситуацію, в якій опинилися усі українці. Вони також закликали підтримувати економіку держави та реалізовувати інші ініціативи, які зможуть допомогти Україні якнайшвидше стабілізуватися.

Прес-секретар Володимира Зеленського Сергій Никифоров повідомив, що промова президента була переконливою, тому зустріч виявилася результативною. Багато бізнесменів підтримали заклик глави держави та мають намір надати свою фінансову підтримку.

Раніше ми повідомляли, що ДПСУ має намір провести перевірки за 2022 рік у понад 120 тисяч компаніях. А Спілка українських підприємців виступила проти таких планів відомства і запропонувала уряду встановити мораторій на планові перевірки бізнесу.

Також у прикордонних областях України запроваджують додаткові обмеження.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Листопада 2022 року - 19:38
30 вересня російський фюрер путін з пафосом заявив про «приєднання»...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ