Зеленський вирішив не припиняти повноваження суддів КСУ

Поділитися:

Президентський проект закону про відновлення довіри до конституційного судочинства знятий з розгляду самим його автором – Володимиром Зеленським. Український президент вирішив, що законопроект потребує доопрацювання. Про це з’явилися відомості на офіційному порталі українського парламенту.

У середу, 27 січня, законопроект фігурував як знятий з розгляду і відкликаний для доопрацювання. Цим проектом закону Володимир Зеленський мав намір припинити повноваження чинного складу суддів Конституційного суду України. Одночасно проект закону ініціював конкурс з відбору нових суддів до Конституційного суду.

Крім цього, законопроект анулював скандальне жовтневе рішення КСУ про запобігання корупції і повертав норми, які діяли до рішення Конституційного суду, який викликав конституційну кризу в Україні.

Нагадаємо, у вівторок, 19 січня, глава Конституційного суду України з’явився перед будівлею КСУ з наміром пройти у свій робочий кабінет голови. Однак він не був пропущений в будівлю співробітниками Управління державної охорони.

Також раніше ми привели думку експерта про те, що те, що ми зараз спостерігаємо з КСУ – це частина політичного шоу.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
11 Квітня 2021 року - 13:30
Уряд дозволив перетин кордону без ПЛР-тесту дітям-іноземцям
11 Квітня 2021 року - 13:00
Кияни накопичили борг за спожите тепло та гарячу воду в...
11 Квітня 2021 року - 10:59
Експерти припускають, що попит на біткоіни буде сильно зростати в...
11 Квітня 2021 року - 10:30
Вимоги щодо стажу виростуть на 12 місяців