Зеленський розповів про переговори з Меркель на Всеукраїнському форумі «Україна 30»

Поділитися:

Під час виступу на форумі «Україна 30» президент України розповів, про що говорив з Ангелою Меркель. Зокрема, він відразу ж повідомив, що дуже задоволений зустріччю в Берліні. За словами Зеленського, розмова була несподівано довгою — зустріч тривала близько чотирьох годин.

«Я в цілому задоволений нашою зустріччю, вона була несподівано довгою, дійсно більше 4:00. Вона складалася з двох частин. Частина перша — тет-а-тет, ми обговорювали деякі питання важливі, а потім вже проговорили в принципі порядок нашої зустрічі», — сказав він.

Вся друга частина зустрічі була присвячена обговоренню важливих питань. Серед них головні — «Північний потік — 2» і все, що його оточує, а також енергетична безпека України. Зеленський зазначив, що погляди в України й Німеччини на скандальний газопровід різняться, проте є і точки дотику. Також президент України висловив надію на зустріч з президентом США Байденом, на якій питання по «Північному потоку — 2» також будуть одними з ключових.

Раніше повідомлялося, що Зеленський висловився з приводу газопроводу, відкриття якого має настільки широкий негативний резонанс.

Також ми писали й про те, що для Німеччини важливо, щоб Україна залишила за собою транзит газу.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Листопада 2022 року - 19:38
30 вересня російський фюрер путін з пафосом заявив про «приєднання»...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ