Зеленський буде розвивати судову систему в три етапи

Поділитися:

В Офісі президента повідомили, що за підсумками спільного брифінгу Зеленського з головою Європейської ради Шарлем Мішелем на КПВВ “Щастя” в Луганській області Володимир Зеленський планує найближчим часом підписати указ про трирічної стратегії розвитку правосуддя і конституційного судочинства.

“Вчора на форумі була представлена ​​трирічна стратегія розвитку органів правосуддя і конституційного судочинства. Для втілення її в життя я налаштований найближчим часом підписати відповідний указ”, – заявив Зеленський.

Відомо, що європейські партнери підтримують Україну не тільки в припиненні війни на сході, а й у проведенні судової реформи.

Мішель своєю чергою підтвердив підтримку Європейським союзом суверенітету, незалежності і територіальної цілісності України і проведення реформ.

“Багато що потрібно зробити в судовій реформі, боротьбі з корупцією. Українські громадяни мають право на судову систему, яка поважає правосуддя, застосовує його і демонструє, що немає безкарності для злочинів”, – підкреслив глава Євроради.

Нагадаємо, що Україну запевнили в постійній підтримці Європейським Союзом. Як зазначив глава Європейської ради Шарль Мішель, виступаючи на київському кількаденному форумі «Україна 30». Розвиток правосуддя », ЄС незмінно відстоює незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Раніше повідомлялося, що згідно з порядком денним Президента Європейської ради, Шарль Мішель по приїзду в Україну 2 березня разом з главою української держави Володимиром Зеленським відвідає схід країни і зустрінеться з представниками Операції Об’єднаних сил.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2021 року - 22:57
Фахівці оцінюють суму вкраденого в десятки мільйонів доларів
20 Квітня 2021 року - 22:28
Місцеві "аналітики" провину за таку шкоду поклали на українську сторону
20 Квітня 2021 року - 21:30
До набрання чинності, виконавці могли стягувати кошти тільки за несплату...
20 Квітня 2021 року - 16:57
Згідно з новою постановою уряду, при визначенні рівня добробуту домогосподарства...