ЄС анулював санкції проти Януковича

Поділитися:

Суд Європейського Союзу анулював санкції по відношенню до Віктора Януковича, інформує телеканал «Перший Діловий». Аргументація така: Рада ЄС не продемонструвала, що українські судові органи дотрималися права обвинувачених на ефективний захист.

Але це не означає, що президент-утікач знову вільний у пересуванні, а його рахунки розблокують. Адже західна Феміда ухвалила рішення стосовно тих обмежень проти Януковича, які вже втратили чинність. А оскільки євроспільнота переглядає санкційний список щороку, то Віктор Янукович і надалі у ньому значитиметься.

На відміну від низки його соратників, які з переліку випали, як то експрем’єр-міністр Микола Азаров чи колишній міністр енергетики Едуард Ставицький.

Раніше ми писали, що мисливська база колишнього міністра-втікача Олександра Клименка – більше не під арештом. Відповідне рішення ухвалив Вищий антикорупційний суд.

Нагадаємо, президент підписав указ, який вводить в дію рішення Ради нацбезпеки і оборони про застосування персональних санкцій. Загаломо під економічні обмеження потрапило 674 фізичних та 138 юридичних осіб.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
21 Червня 2021 року - 14:03
Зокрема, Кулеба вважає, що НАТО «не зробив нічого», щоб Україна...
21 Червня 2021 року - 13:32
Йдеться про тендер, в результаті якого паливо АТ «Укрзалізниця» продала...
21 Червня 2021 року - 13:13
Країні вдалося випередити в цьому списку Росію
21 Червня 2021 року - 11:45
У світі їх кількість зросла до 82,4 мільйона осіб