«Єрмак мені не друг» – Зеленський

Поділитися:

“Єрмак мені не друг і при владі немає жодного кума або військового друга”. Про це в понеділок, 20 травня, під час прес-конференції, яка проходить в парковій зоні Маріїнського палацу, заявив президент України Володимир Зеленський.

На питання журналістів, які нагадали йому його ж слова, сказані під час передвиборної кампанії – “Кому подобається, коли президент призначає на посаду свого кума або армійського друга, чому так відбувається вже 28 років”, Зеленський запевнив, що при ньому при владі немає ні його кума, ні його друга.

В цей же час журналісти нагадали президенту, що главою його Офісу є Андрій Єрмак, з яким він дружить 10 років, і у якого не було політичного досвіду. Також журналісти нагадали про першого заступника голови Офісу президента Сергія Трофімова, главі СБУ Івана Баканова і генпрокурора Ірині Венедиктової. На що Зеленський заявив, що Єрмак йому не друг, а в країні кадровий голод і він не бачить людей який можна сьогодні призначати на любий посади.

Я не можу знайти хорошого міністра культури. Ми зараз шукаємо з прем’єром. Нам дуже важко знайти міністра освіти. Нам дуже важко знайти міністра енергетики, – заявив Зеленський, додавши, що в країні немає людей, “які були б і професіоналами і чистими”.

Нагадаємо, за даними КВУ, за рік до органів влади потрапили не менше 30 “кварталівців” і їх знайомих. З них 12 осіб безпосередньо працювали в “Студії Квартал 95”

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ