В Єврокомісії стверджують, що безвізу України з ЄС нічого не загрожує

Поділитися:

Європейський союз не планує переглядати безвізовий режим з Україною. Ні в зв’язку з пандемією, ні з інших причин.

Таку заяву зробила заступник генерального директора Європейської комісії з питань сусідства та розширення Катаріна Матернова, в рамках інтерв’ю для видання “Європейська правда”.

Представник ЄС стверджує, що навіть не чула про те, що в Брюсселі хочуть поставити таке питання на обговорення, тим більше через пандемію. Тим більше якщо вже говорити прямо, то перегляд безвізового питання ніяк не впливає на поширення коронавирусной інфекції.

Також чиновниця не знає, про візову лібералізацію для української держави з інших причин.

“Безумовно Європа проводить перегляд дотримання правил візової лібералізації і спостерігає за показниками, проте по відношенню до України таких дискусій не було”, – каже вона.

Крім того Матернова не стала уточнювати, коли громадяни України зможуть відновити поїздки в європейські держави, так як зараз незрозуміло, коли відкриються кордони. Вона пояснює це тим, що світ поки ще не той рівень, щоб говорити про це. На даний момент створені лише “зелені лінії для товарів, а для людей залишається безліч обмежень.

Раніше, звучала інформація про те, що коронавірус може вплинути на безвізовий режим. При цьому йшлося про те, що Україна повинні будуть відмовитися від поїздок за кордон влітку 2020 року.

Як повідомлялося раніше, глава української держави Володимир Зеленський і президент Президент України Володимир Зеленський і президент республіки Корея Мун Чже Ін провели обговорення питання про взаємно безвізовий режим між обома країнами.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Травня 2021 року - 22:30
Підвищення передбачено в бюджеті України на 2021 рік
18 Травня 2021 року - 19:59
Найбільш популярною сферою для українців, які шукають роботу, залишається торгівля
18 Травня 2021 року - 18:30
Отримання Україною цієї позики було остаточно прийнято 11 травня на...
18 Травня 2021 року - 15:30
Представники природоохоронної організації обіцяють застосувати всі юридичні засоби, щоб зупинити...