В Україну їде радник Держдепу США

Поділитися:

Цього тижня Київ та Варшаву відвідає радник Держдепартаменту США Дерек Чолла. Зазначається, що він приїде з візитом для того, аби обговорити питання російського газопроводу «‎Північний потік-2»‎, а також питання відносин між країнами. Про це 19 липня повідомила прес-служба Держдепу.

Згідно з інформацією, Дерек Чолла буде знаходитися у Києві 20-21 липня. У ці дні він планує зустрітись із високопоставленими урядовцями для обговорення підтримки США зусиль України щодо протидії російської агресії і подальшого просування економічних та антикорупційних реформ. Крім того, аби обговорити відновлення економіки України він зустрінеться з представниками бізнес-спільноти

Нагадаємо, суд ЄС в Люксембурзі відхилив апеляцію Німеччини, залишивши чинним рішення суду попередньої інстанції від 2019 року щодо доступу російського «Газпрому» до газогону OPAL, яке було ухвалене на користь Польщі. Це рішення обмежувало можливості російського газового монополіста на використання газогону OPAL, наземної гілки «Північного потоку», яка поєднує його із газотранспортною системою Центральної та Західної Європи.

Водночас, уряд Німеччини розробив декілька варіантів компенсації для України, якщо вона таки втратить роль газового транзитера після запуску «Північного потоку-2». Про це повідомляє авторитетний німецький часопис Spiegel з посиланням на компетентні владні джерела.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо