В ОП запропонували створити новий окружний адмінсуд

Поділитися:

Українська влада хоче створити замість Окружного адміністративного суду міста Києва – Київський міський окружний адміністративний суд. Це прописано у законопроекті №5369 – ініціативи президента Володимира Зеленського. Відповідний проект закону вже зареєстровано для розгляду народними депутатами у Верховній Раді.

Із пояснювальної записки випливає, що новий суд розташовуватиметься, як і попередній, у Києві. Його територіальна юрисдикція поширюватиметься на столицю.

Тільки-но документ набуде чинності – Окружний адмінсуд Києва більше не матиме права займатись правосуддям, а всі підсудні його справи деякий час здійснюватиме Київський окружний адміністративний суд Києва – до старту роботи новоствореного суду. ОАСК муситиме передати свої справи упродовж 10-ти робочих днів.

Додатково до вищевказаного закону на розгляд Ради внесено ще один законопроект щодо змін до закону “Про судоустрій і статус суддів “. Їх розгляд, ухвалення та набуття чинності має відбутися синхронно.

Нагадаємо, раніше в Антикорупційних органах заявили про викриття в одержанні 100 тисяч доларів хабаря двох адвокатів, які хотіли вирішити питання у судовому позові через голову ОАСК Вовка.

Раніше повідомлялося, що братові голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка Юрію Зонтову та ще одному адвокату підписано підозри. Їх НАБУ затримало під час одержання хабаря для подальшої передачі суддям ОАСК.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
9 Травня 2021 року - 22:46
Станом на зараз підписано 217 таких договорів
9 Травня 2021 року - 21:43
Все це заплановано в рамках «Великої приватизації»
9 Травня 2021 року - 21:14
Йдеться про обставини розірвання орендного договору та роль у цьому...
9 Травня 2021 року - 20:16
Одна з причин — постійне і навмисне заниження показників лічильників,...