В ОП розраховують на 3 – 5 млрд доларів допомоги

Поділитися:

Україна планує отримати кредити на мінімум 3 мільярди доларів для стабілізації фінансової системи. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив заступник керівника Офісу президента України Ростислав Шурма.

«Ми з усіма нашими ключовими партнерами, з усіма великими організаціями домовляємося про пакети фінансової допомоги чи у вигляді державних гарантій, чи у вигляді прямих міжурядових позик. Перша вже Канада оголосила про пакет допомоги в 120 млн доларів, Єврокомісія ухвалила рішення про виділення 1,2 млрд євро. Ми провели переговори з урядом Франції щодо аналогічного пакету», — повідомив він.

За його словами, Україна має укласти такі кредитні угоди з усіма ключовими партнерами для стабілізації макроекономічної ситуації.

«Наша мета — з усіма стратегічними партнерами сформувати такі пакети загальним розміром 3–5 млрд доларів, які будуть додатковою подушкою та зможуть гарантувати стабільність нашої фінансової системи незалежно від сценарію, як далі розвиватиметься ситуація», — зазначив Шурма.

Нагадаємо, що Україна отримає від Великої Британії кредит на розвиток морського флоту. Український парламент ратифікував відповідну рамкову міжурядову угоду

За цей законопроект №0143 підтримкою висловилися 275 народних депутатів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо