В Офісі президента чекають сигнал від США з приводу НАТО

Поділитися:

Уряд України хоче отримати чіткий сигнал від Сполучених Штатів Америки про членство нашої країни в НАТО. Посилення військової співпраці між США і Україною збільшить вартість нової військової агресії Росії проти України. Про це повідомили в Офісі президента.

«Ми прагнемо посилити військову співпрацю між США і Україною для подальшого збільшення вартості будь-якої нової військової агресії. Ми повинні протистояти всім аспектам гібридної війни разом. Сюди входять кіберзагрози, протидія інформаційним атакам і системної пропаганди », – зазначила під час дискусії з американськими і європейськими політиками заступник глави Офісу президента Юлія Свириденко.

Нагадаємо, що Глава українського уряду провів офіційну зустріч з генеральним секретарем Організації північноатлантичного договору (НАТО) Йенсом Столтенбергом. Політики організували спільну прес-конференцію для ЗМІ.

Раніше повідомлялося, що Прем’єр-міністр України взяв участь у позачерговій Раді асоціації з ЄС. Відповідна зустріч відбулася на полях Брюсселя. Повідомляється, що в рамках зустрічі чиновник не тільки взяв участь в нараді, а й провів особисті переговори з президентом Європейської ради Шарлем Мішелем.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2021 року - 16:57
Згідно з новою постановою уряду, при визначенні рівня добробуту домогосподарства...
20 Квітня 2021 року - 15:59
Висота першого польоту склала близько трьох метрів
20 Квітня 2021 року - 15:33
Якщо газовики несанкціоновано перекрили газ, громадяни можуть звертатися в облгази...
20 Квітня 2021 року - 15:30
До червня 2021 року в уряді мають намір впровадити автоматичний...