Уряд хоче запровадити санкції проти російських авіакомпаній

Поділитися:

В уряді пропонують запровадити санкції проти 13 російських авіакомпаній, які порушили заборону на перельоти до окупованого Криму.

Про це повідомляють журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

Тепер рішення за Радою Національної Безпеки і Оборони. Санкції передбачають повне припинення на три роки транзиту ресурсів і перевезень над територією України. Крім санкцій, передбачається і повна заборона польотів над Україною теж терміном на три роки.

Серед російських авіакомпаній, які потрапили у санкційні списки – «Вологодське авіаційне підприємство», авіакомпанія «Азимут», «Авіасервіс», авіакомпанія «Побєда». Крім того, офіційний Київ попросить міжнародну спільноту також ввести санкції.

Відповідні ноти направлять у США та до країн Євросоюзу. До слова, в уряді пропонують запровадити подібні санкції й до сирійської авіакомпанії Cham Wings Airlines, раніше внесеної до санкційних списків.

Нагадаємо, у листопаді минулого року сорок чотири одиниці повітряного транспорту Російської Федерації арештовані прокуратурою АРК (Автономної Республіки Крим) та міста Севастополя.

Також раніше ми інформували про те, що у вересні прокуратура подала позов до суду про вилучення 65 літаків російських авіакомпаній для польотів до Криму. Причина – порушення правил міжнародних польотів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2021 року - 22:57
Фахівці оцінюють суму вкраденого в десятки мільйонів доларів
20 Квітня 2021 року - 22:28
Місцеві "аналітики" провину за таку шкоду поклали на українську сторону
20 Квітня 2021 року - 21:30
До набрання чинності, виконавці могли стягувати кошти тільки за несплату...
20 Квітня 2021 року - 16:57
Згідно з новою постановою уряду, при визначенні рівня добробуту домогосподарства...