Україна і Туреччина будуватимуть житло для кримських татар

Поділитися:

10 квітня під час візиту президента України Володимира Зеленського в Стамбул Україна і Туреччина підписали рамковий договір про будівництво житла для представників кримських татар і обраних категорій.

Відомо, що на прес-конференції після підписання документів президент Туреччини Реджеп Ердоган розповів, що є проект будівництва житла і мечеті для кримських татар.

“У проекті будівництва житла ми тільки що зробили конкретний крок. Сподіваюся, що ми найближчим часом подолаємо певний відрізок шляху до реалізації проекту будівництва мечеті”, – сказав лідер Туреччини.

Слід зазначити, що міжурядова угода дає можливість побудувати близько 500 квартир для представників кримськотатарського народу та інших внутрішньо переміщених осіб.

“Це дуже важливий гуманітарний проект, який ще більше зблизить народи України і Туреччини”, – повідомив президент України Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що Туреччина затвердила план будівництва нового каналу між Чорним і Мармуровим морем, який пройде паралельно протоці Босфор. Про це повідомляє міністр навколишнього середовища і містобудування Туреччини Мурат Курума.

Раніше повідомлялося, що Президент Туреччини Реджеп Ердоган в ході спільного брифінгу з українським лідером заявив, що Туреччина має намір продовжувати стратегічне партнерство з Україною і висловлює підтримку територіальної цілісності і суверенітету України.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
9 Травня 2021 року - 22:46
Станом на зараз підписано 217 таких договорів
9 Травня 2021 року - 21:43
Все це заплановано в рамках «Великої приватизації»
9 Травня 2021 року - 21:14
Йдеться про обставини розірвання орендного договору та роль у цьому...
9 Травня 2021 року - 20:16
Одна з причин — постійне і навмисне заниження показників лічильників,...