Україна готується приймати Макрона

Поділитися:

В українському Міністерстві закордонних справ заявили, що скоро країну повинен відвідати президент Франції Еммануель Макрон.

Метою візиту в відомстві називають підписання контракту з французькою компанією Alstom з постачання електровозів в Україну. При цьому домовленості передбачають локалізацію виробництва в Україні. Також контракт може бути розширений: передбачається узгодження з французькою стороною проекту співпраці з будівництва швидкісних залізниць по трикутнику “Київ-Львів-Одеса”.

Відомо, що останнє засідання змішаної комісії Україна-Франція включало 17 питань порядку денного, і їх кількість продовжує зростати.

Так, Україна і Франція планують домовитися про будівництво станцій питної води.

Нагадаємо, що Україна і Франція почнуть будівництво так званих energy storage – енергонакопітельних потужностей «Укренерго». Домовленості про їх будівництво увійшли в спільній декларації з економічного співробітництва.

Раніше повідомлялося, що Україна і Франція збираються почати нове плідне співробітництво в залізничній сфері. Це станеться в рамках переговорів змішаної міжурядової комісії з економічного співробітництва двох держав, як повідомляє міністр внутрішніх справ України для ЗМІ.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Червня 2021 року - 23:00
Рівень мінімальної зарплатні середнього медперсоналу підвищено до 13,5 тисяч гривень,...
18 Червня 2021 року - 22:00
Кому і скільки видавати грошей - вирішуватиме місцева влада.
18 Червня 2021 року - 13:22
Відповідно до прийнятого законопроекту вже з 1 вересня 2021 року...