Україна буде співпрацювати з Австралією в сфері екології

Поділитися:

Україна буде співпрацювати з Австралією в сфері екології. Про це повідомляється на офіційному сайті Кабінету Міністрів України.

Відповідну зустріч провели міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України Роман Абрамовський з послом Австралії в Україні Брюсом Кевіном Джеффрі Едвардсом.

Сторони обговорили співпрацю країн у питаннях захисту навколишнього середовища.

«Україна підтримує створення морського природоохоронного району в Східній Антарктиці. Однак, це лише один з аспектів по збереженню цих екосистем. Ми спільно будемо втілювати заходи щодо запобігання кліматичним змінам. Адже вони впливають на екосистему Антарктики не менше, ніж промисловий вилов в морських водах або будь-яка інша діяльність людини», – повідомив український міністр.

Раніше канадські та британські вчені з’ясували, що при найгіршому сценарії, Земля стане непридатною для життя до 2500 року. Дослідження опубліковане в журналі Global Change Biology.

Згідно з ним, змодельовані три сценарії розвитку ситуації. Так, за найгіршим варіантом, причиною того, що планета стане непридатною для життя, буде глобальне потепління, брак ресурсів, зменшення площ родючого грунту.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ