У США зміцнили Капітолій

Поділитися:

Правоохоронні органи навколо Капітолію США приведені в стан підвищеної готовності після того, як влада заявила, що розвідка розкрила «можливу змову» з боку ультраправих з метою штурму будівлі раптом протягом двох місяців.

Відомо, що попередження надійшло всього через два місяці після того, як натовп прихильників Дональда Трампа увірвалася в будівлю Капітолію у Вашингтоні 6 січня, щоб спробувати перешкодити Конгресу підтвердити перемогу на виборах президента Джо Байдена.

4 березня агентство Associated Press процитувало представників правоохоронних органів, які заявили, що онлайн-розмови про змову виходили від декількох ультраправих груп, в тому числі членів так званих «Трьох відсотків», групи, яка виступає за опір федеральному уряду США. Члени «Трьох відсотків» були серед тих, хто штурмував Капітолій 6 січня.

Слід зазначити, що на сьогодні ніяких ознак заворушень у будівлі, де розташовується Конгрес США, немає. Чергує поліція Капітолію і Національна гвардія. Після заворушень 6 січня за периметру будівлі був встановлений великий паркан з колючим дротом.

Нагадаємо, що в США під варту взяли кількох учасників штурму Капітолію. У переліку осіб – Джейкоб Ентоні Ченслі, який став відомим через фотографії в ЗМІ. Саме він, людина, що називає себе шаманом QAnon, був зображений на великій кількості ілюстрацій до матеріалів по штурму і протестам.

Раніше повідомлялося, що в Сполучених Штатах Америки опублікували доповідь щодо тимчасового стратегічного керівництва в сфері національної безпеки. Документ представлений на офіційному сайті Білого дому.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Квітня 2021 року - 21:30
Щонайменше двох фігурантів санкційного списку контрабандистів з Указу Президента України...
14 Квітня 2021 року - 18:56
Проведення реформи ринку таксі в Україні в п'ятирічній перспективі може...
14 Квітня 2021 року - 17:24
У 2020 році економічний ефект від діяльності Національного антикорупційного бюро...
14 Квітня 2021 року - 17:15
Діти, котрі пробули в дитсадку довше інших однолітків, виростають в...