У оточення Олега Татарова опинилися всі активи “Укрбуду”

Поділитися:

На оточення Олега Татарова переписали усі активи «Укрбуду» після того, як він став заступником глави Офісу Президента. Перейняли контроль над деякими об’єктами бізнес-імперії екснардепа Микитася, поки той перебував у СІЗО у справі «квартир для нацгвардійців».

Про це повідомляють журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

Так, наприкінці 2019 року, коли Микитась опинився за гратами, а сам «Укрбуд» зупинив роботу, – з’явилася нова будівельна компанія «Дейрінг Капітал». Фірма без будівельного досвіду влітку 2020 року взялася будувати багатоповерхівку, яку раніше мав будувати «Укрбуд».

Також з’ясувалося, що бізнесмен Валерій Міщенко – людина з оточення заступника глави офісу президента – став власником 45% акцій в компанії «Еко-Буд-Трейд» – підрядника будівництва Подільсько-Воскресенського мосту.  На цей об’єкт зі столичного бюджету виділили близько 7 млрд гривень. Компанія при будівництві мосту виступала посередником – отримувала кошти, частину залишала собі, а на інші шукала реальних підрядників.

А нині Міщенко може оформити контроль над ще одним активом Микитася – компанією «Укрбудмонтаж». Ця фірма протягом останніх років отримала підряди на суму близько 3 млрд гривень – на виконання робіт для «Енергоатому» і Чорнобильської АЕС – і контролювалася дружиною Микитася. Однак у 2019 році фірма перейшла на одного з її давніх співробітників.

Навесні 2020 року Міщенко підписав з новим формальним власником «Укрбудмонтажу» договір, за яким надав позику під заставу компанії. Тож цілком ймовірно, що цей договір і є шляхом до передачі активу новому власнику.

Нагадаємо, у понеділок, 21 листопада, в НАБУ (Національне антикорупційне бюро України) прибув заступник голови Офісу президента Олег Татаров для допиту по його справі. Після візиту він зустрівся з представниками ЗМІ.

Також раніше ми привели думку експерта про те, що об’єкти «Укрбуду» не добудовуються тому, що до влади з «Укрбуду» прийшов нинішній заступник керівника Офісу президента Олег Татаров.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
5 Березня 2021 року - 21:32
Таке рішення ухвалив Шевченківський районний суд столиці
5 Березня 2021 року - 20:31
Як відомо, санкції проти самого олігарха і проти членів його...
5 Березня 2021 року - 19:26
Йдеться про порушення, які були зафіксовані в грудні 2020 року...
5 Березня 2021 року - 18:32
20% всіх тендерних коштів пройшло через «Укравтодор»