У МЗС Німеччини прокоментували запуск СП-2

Поділитися:

Російський газопровід Північний потік-2 не відповідає вимогам Європейського Союзу. Про це заявила міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок, як повідомляють журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

Саме це, каже, і стало причиною призупинення сертифікації газогону. Також міністр зауважила, що питання запуску «Північного потоку-2» має геополітичний характер. Адже Москва використовує його як енергетичну зброю для шантажу Європи.

Тож якщо європейська енергетична незалежність і далі перебуватиме під загрозою – Німеччина вживатиме ефективних жорстких заходів разом із європейськими партнерами – додала глава зовнішньополітичного відомства ФРН. Адже основне завдання нині – забезпечення всіх європейців електрикою та опаленням. Нагадаємо, процес сертифікації Північного потоку 2 мав завершитися ще в січні 2021 року.

Однак через невідповідність європейському законодавству, – запуск щоразу відкладався. Наприкінці 2021 року голова Федерального агентства з мереж Йохен Хоман попередив, що найближчі року остаточного рішення щодо сертифікації російського газогону прийнято все ще не буде.

Нагадаємо, що заступник голови Міністерства закордонних справ Російської Федерації припускає факт затягування сертифікації газопроводу «Північний потік-2».

Він додав, що взагалі існує ймовірність того, що «СП-2» можуть не просертифікувати.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ