У Міноборони підрахували, скільки коштуватиме ракетна програма

Поділитися:

В Україні триває системна робота з розвитку власних потужностей у розвитку протиповітряної та протиракетної оборони. Про це під час брифінгу повідомив міністр оборони України Олексій Рєзніков.

«У нас є наші відмінні підприємства: і КБ Луч, і Південний, і Іскра, і МоторСіч. Я сподіваюся, що систему ППО, ПРО все-таки переважно ми матимемо українську», – сказав Резніков.

За його словами, Україна спілкується з усіма країнами, які мають системи ППО.

«У нас є свої українські ППО. Звичайно, вони не ідеальні. Для цього розроблено і вже на затвердженні в РНБО знаходиться ракетна програма на 10 років, вона підготовлена ​​Міністерством оборони разом зі Збройними силами, вона передбачає орієнтовне фінансування на 10 років 250 млрд грн. Але зараз все це обчислюється, проект буде затверджений РНБО, відповідно під це буде написано державну цільову програму, затверджену парламентом, і це буде окремий рядок у бюджеті України протягом 10 років», – розповів міністр оборони.

Раніше адміністрацією Сполучених Штатів було підготовлено додатковий пакет військової допомоги для України.

Йдеться, зокрема, про надання ракетного комплексу Stinger, повідомляє американський канал NBC News, посилаючись на джерела.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ