У мережі з’явився текст про угоду ЗВТ із Туреччиною

Поділитися:

Угоду про зону вільної торгівлі підписано 3 лютого прем’єр-міністром Денисом Шмигалем від України та міністром торгівлі Мехметом Мушем від Туреччини. Укладання договору відбулося під час офіційного візиту президента Туреччини Реджепа Ердогана до Києва.

Текст угоди ЗВТ нещодавно з’явився в мережі – її повністю опублікували на сайті Міністерства економіки України і тепер будь-хто може детально ознайомитись із документом.

Підписання ЗВТ є доволі важливою подією, адже у майбутньому вона дозволить збільшити ВВП України на 2%. Також це означає, що сторони покращили міжнародну комунікацію і нарешті змогли дійти умов, які підходять і Україні, і Туреччині, адже майже 10 років це питання залишалося незакритим.

Раніше ми повідомляли детальніше про те, що передбачає ЗВТ. Основа угоди – обнулення Туреччиною мит на понад 10,3 тисяч позицій українського товарного імпорту.

Також стало відомо, що Ердоган із дружиною захворіли на коронавірус після візиту в Україну. Володимир Зеленський побажав якнайшвидшого одужання та легкого перебігу хвороби.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо