Стало відомо, як будуть працювати пенсійні накопичення

Поділитися:

Стало відомо, як будуть працювати пенсійні накопичення. Про це розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Відзначимо, що вже до 2023 року українська влада хоче запустити для бюджетників соціальні пакети з накопичувальною пенсійною системою. Іншими словами, тепер українці зможуть самі відкладати гроші на свою майбутню пенсію.

«Поширення досвіду впровадження соціальних пакетів з накопичувальними пенсіями на соціальних працівників, вчителів, військових – це такий важливий елемент в накопичувальної пенсійної системи. Накопичувальна пенсійна система діє у всіх розвинених країнах світу. Це важливо не тільки для людей як накопичення на майбутню пенсію, але це і можливість для економіки отримати додатковий фінансовий інвестиційний ресурс», – підкреслив прем’єр-міністр.

Нагадаємо, що в Міністерстві соціальної політики повідомили, що з 1 грудня 2021 року планується підвищення пенсійних виплат, що пов’язано зі збільшенням мінімального прожиткового мінімуму в Україні.

Відзначається, що після підвищення виплат мінімальна пенсія складе суму в 1934 гривні, тобто, на 80 гривень більше. Максимальна пенсія українця підвищиться до 19 тисяч 340 гривень з урахуванням підвищення її на 800 гривень.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо