США обрали нову тактику щодо протистояння «Північному потоку-2»

Поділитися:

Сполучені Штати протистоятимуть будівництву російського газогону «Північний потік-2» новими способами. Як розповіла речниця американського президента Дженніфер Псакі, санкції були лише одним з інструментів. Наразі Білий Дім планує зосередитися на посиленні енергетичної безпеки Європи шляхом співпраці зі своїми союзниками та партнерами. В адміністрації прагнутимуть донести до Берліна розуміння того, що російський “Газпром” не є цінним партнером.

США вважають російський проект «поганою ідеєю» і прагнуть його блокування, водночас не на шкоду Німеччині та іншим європейським країнам. Тому обрали гнучкий підхід: намагаються переконати компанії, які залучені до проекту РФ, зробити «правильний вибір». Штати попередили про нові санкції щодо таких компаній та можливість звільнення від них у разі виходу з проекту. Так, вже 18 компаній вирішили залишити російський проект.

Раніше ми повідомляли, що зовнішньополітичні відомства України та Польщі спільно закликали президента США Джо Байдена не допустити добудови Північного потоку-2». При цьому у Росії заявляють, що завершити будівництво вдасться до червня цього року.

Також ми писали, що новий президент США розповів про подальші плани щодо зовнішньої і внутрішньої політики, наголосивши на незмінності курсу трансатлантичної співпраці і зміцнення відносин з ЄС.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
11 Квітня 2021 року - 10:59
Експерти припускають, що попит на біткоіни буде сильно зростати в...
11 Квітня 2021 року - 10:30
Вимоги щодо стажу виростуть на 12 місяців
11 Квітня 2021 року - 10:00
Виплата грошової допомоги проводиться шляхом перерахування коштів місцевими органами соціального...
11 Квітня 2021 року - 8:57
КРАІЛ може розглядати заяви на отримання ліцензій для грального обладнання,...