Саакашвілі пропонує реформувати «Укроборонпром»

Поділитися:

Державний концерн «Укроборонпром» представив голові Виконавчого комітету Національної ради реформ Міхеілу Саакашвілі плани реформ оборонних підприємств. Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

«Ми бачимо в Нацраді партнера, який допоможе Укроборонпрому не просто почати реформу, а здійснити трансформацію в повному обсязі», – зазначив глава держпідприємства Айварас Абромавічус.

Саакашвілі додав, що під час зустрічі з керівництвом компанії «Укроборонпром» він ознайомився з уже виконаними діями в рамках реформи підприємства і чому «Карфаген повинен бути зруйнований».

«Вважаю, що трансформація такого громіздкого і стратегічного об’єднання підприємств має стати пріоритетом для Нацради реформ при Президентові. Тому я буду рекомендувати Нацраді розглянути стратегію трансформації «Укроборонпрому» на найближчому засіданні і підтримати її », – написав чиновник на своїй сторінці в Facebook.

Як повідомлялося раніше, працівники правоохоронних органів України закінчили розслідування у справі колишнього заступника директора заводу “Маяк”, після чого обвинувальний акт направлять до суду.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
4 Березня 2021 року - 21:56
Переселенці у майбутньому зможуть отримати іпотеку під більш довгий термін...
4 Березня 2021 року - 13:59
За прийняття цих законопроектів в першому читанні проголосували менше мінімально...
4 Березня 2021 року - 13:00
Згідно з документом, Кабінет міністрів одержує право визначати порядок надання...
4 Березня 2021 року - 12:11
Обшуки були ініційовані відповідно до звернення депутатів Одеської облради