РНБО констатує появу олігархів після «банкопаду»

Поділитися:

Рада національної безпеки і оборони розгляне питання «банкопаду» і відповідальних за нього осіб. Про це повідомив Секретар РНБО Олексій Данилов.

«Наступний кейс, який буде розглядатися в Раді національної безпеки і оборони за дорученням президента України: як сталося так, що грошей немає, олігархи додаткові з’явилися після, скажімо так, «банкопадів» у нашій країні. Це речі, які повинні бути абсолютно публічними», — заявив він.

Говорячи про «Приватбанк», Данилов зазначив, що Коломойський без допомоги спільників у Національному банку «жодним чином і не міг би нічого робити».

«Це інституція, яка повинна була контролювати всі ці речі, але вони і сьогодні всі працюють за своїми посадами, вони шановані. Вони в НБУ  повинні спільно з РНБО йти до тих процесів, які ми сьогодні пред’являємо Ігорю Валерійовичу Коломойському», — сказав Секретар РНБО.

Нагадаємо, секретар РНБО заявив, що в Україна з’явилося щонайменше 2-3 олігархи в аграрній сфері, які накопичили статки завдяки забороні вільного продажу землі.

Також ми повідомляли, що глава ВРУ Дмитро Разумков направив відомий у політичних та суспільних колах законопроект стосовно олігархів в Україні до Венеційської комісії.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Вересня 2021 року - 17:25
Сума виплат буде залежати від страхового стажу у відсотках від...
20 Вересня 2021 року - 16:24
У вересні 2020 року кількість пропозицій складала 53 тисячі, натомість...
20 Вересня 2021 року - 15:35
В країні спостерігається погіршення епідеміологічної ситуації - МОЗ.
20 Вересня 2021 року - 15:05
В першу чергу будуть вирішуватися стратегічні завдання галузі, але також...