Рада не погодила запровадження НС

Поділитися:

Сьогодні, 23 лютого, Верховна Рада України мала провести позачергове засідання та затвердити запровадження надзвичайного стану (НС) в Україні. Але його перенесли без указівки причин такого рішення.

Спікер партії «Слуга народу» Юлія Палійчук повідомила у своєму Telegram-каналі, що зустріч народних депутатів відбудеться о 17:30. Також пізніше вона додала, що увечері 23 лютого може відбутися два засідання. Друге – для розв’язання питань, пов’язаних із державним бюджетом України.

Жодної додаткової інформації спікер чи депутати не надають, а рішення про НС в Україні ще не затверджено. Деякі ЗМІ припускають, що будівля Верховної Ради напередодні замінували, але такі дані, ймовірно, можуть бути звичайною інформаційною атакою, спрямованою на загострення ситуації.

Раніше Верховна Рада затвердила «бюджет воєнного часу». Офіційний текст законопроекту ще не розроблено та не опубліковано.

Також нагадуємо, що офіційні сайти Кабінету Міністрів України, Верховної Ради, Міністерства закордонних справ та Служби безпеки України знаходяться під кібератаками.

Читайте також
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу