Рада буде просувати Германа Галущенко на посаду міністра енергетики

Поділитися:

За нового міністра енергетики планує голосувати парламент на цьому тижні. Для цього збираються провести додаткове позачергове засідання. Про це повідомили у випуску новин “Першого Ділового” телеканалу.

Очікується, що новим міністром може стати Герман Галущенко. Зараз він працює в “Енергоатомі” і є віце-президентом державного підприємства.

Працювати депутати будуть у вівторок і четвер до пізнього вечора. Планується розглянути блок ініціатив, пов’язаних з роботою правоохоронних органів і судової системи. На порядку денному і аграрні законопроекти, що стосуються страхування сільгосппродукції і меліорації земель.

Відомо, що на позачергові засідання депутати збираються, щоб розглядати будь-які питання крім поправок до закону про землю. Адже на чергових пленарних засіданнях парламенту продовжує розглядати поправки до земельної реформи. І братися за розгляд інших законопроектів, за процедурою не можуть.

Нагадаємо, що 22 квітня, парламентська фракція «Слуга народу» провела онлайн-зустріч з кандидатом на посаду глави Міністерства енергетики. Про це розповіла заступник голови фракції Євгенія Кравчук, не уточнивши імені претендента

Нагадаємо, що зібрати позачергову сесію для голосування за міністра енергетики збирається парламентська монобільшість. На посаду претендує віце-президент «Енергоатому» Герман Галущенко.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
16 Червня 2021 року - 18:35
У п'ятницю і на вихідних температура повітря сягне +27...+29.
16 Червня 2021 року - 14:18
Оголошено і нова дата закінчення карантину 3 31 серпня цього...
16 Червня 2021 року - 12:57
Загальна сума афери - 54 мільйони гривень
16 Червня 2021 року - 12:32
Закон тільки прийнятий, а експерти вже зайнялися аналізом