Проти Білорусі запровадили черговий пакет санкцій

Поділитися:

Європейський союз, Міністерство фінансів США та Велика Британія схвалили черговий пакет санкцій проти Білорусі та її компаній. Про це повідомили у американському відомстві та ЄС.

Так, США запровадили новий пакет санкцій проти Білорусі, зокрема, проти сина Лукашенка, а також низки білоруських компаній. До санкційного списку увійшли «‎Президентський спортивний клуб»‎, Білоруська калійна компанія, «‎Агророзквіт»‎, «‎Белтехекспорт»‎, «‎Славкалій»‎ та авіаперевізник «‎Трансавіаекспорт»‎. Загалом обмеження стосуються 20 людей, 12 юридичних осіб і трьох літаків.

ЄС додав до санкційного списку 17 фізичних осіб. Серед них високопоставлені військові Прикордонної служби Білорусі, судді Верховного суду, топпрокурори. Також санкції стосуються авіакомпанії «‎Белавіа», «‎Белоруснефть», «‎ГродноАзот» і туристичного агентства «‎Центркурорт».

Велика Британія також запровадила санкції проти Білорусі. Під них потрапили, зокрема, пропагандист Григорій Азарьонок й спецкореспондентка «СБ. Білорусь сьогоді» Людмила Гладка, яка на камеру опитувала протестувальників, затриманих силовиками.

Через насильство щодо своїх опонентів дії Олександра Лукашенка засудили у ЄС та США, а також в Україні. Проти осіб, причетних до затримань і вбивств протестувальників, були запроваджені санкції. Самого Лукашенка ні ЄС, ні Україна не визнають президентом.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо