Президент Євроради відвідає Донбас

Поділитися:

Згідно з порядком денним Президента Європейської ради, Шарль Мішель по приїзду в Україну 2 березня разом з главою української держави Володимиром Зеленським відвідає схід країни і зустрінеться з представниками Операції Об’єднаних сил.

“О 13.00 відбудеться зустріч з президентом Володимиром Зеленським. О 13.10 – зустріч з представниками Операції Об’єднаних сил “, – сказано в розпорядку дня Мішеля.

Відомо, що в цей день також може відбутися зустріч з представниками СММ ОБСЄ і організацій, які надають гуманітарну допомогу Донбасу. За підсумками дня президенти Мішель і Зеленський проведуть спільну прес-конференцію.

Слід зазначити, що другий день візиту 3 березня пройде в Києві і розпочнеться із зустрічі президент РЄ з представниками антикорупційних інституцій, за яким послідує візит в центр вакцинації. Завершить візит зустріч з президентом Зеленським та спільна з ним прес-конференція.

Нагадаємо, що в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України розповіли подробиці про можливість та умови проведення виборів на території Донецької та Луганської областей. Про це повідомив глава відомства.

Раніше повідомлялося, що в Євросоюзі продовжили санкції, які стосуються Російської Федерації, до кінця липня 2021 року. Зокрема, це цілий ряд економічних обмежень, які були введені в зв’язку з участю Росії у військовому конфлікті в Україні.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2021 року - 22:57
Фахівці оцінюють суму вкраденого в десятки мільйонів доларів
20 Квітня 2021 року - 22:28
Місцеві "аналітики" провину за таку шкоду поклали на українську сторону
20 Квітня 2021 року - 21:30
До набрання чинності, виконавці могли стягувати кошти тільки за несплату...
20 Квітня 2021 року - 16:57
Згідно з новою постановою уряду, при визначенні рівня добробуту домогосподарства...