Президент Польщі відвідає Україну з візитом у відповідь

Поділитися:

Український президент Володимир Зеленський запросив польського президента Анджея Дуду разом з дружиною на урочистості, присвячені тридцятій річниці незалежності України.

З такою пропозицією він виступив напередодні, перебуваючи у Польщі, куди його запросили на святкування 230-ї річниці Конституції.

Після офіційних урочистостей за участю лідерів Литви, Латвії та Естонії Анджей Дуда поспілкувався з Володимиром Зеленським у Королівському замку.

Повідомляється, що Зеленський подякував Дуді за запрошення та заявив, що Польща є державою, яка завжди підтримує і приязна до України.

Глава української держави зазначив, що перед серпневими урочистостями відбудеться саміт Кримської платформи, куди запрошено виключно друзів України.

Нагадаємо, у Великій Британії у рамках саміту очільників зовнішньополітичних відомств “Групи семи” обговорять дії Російської Федерації поблизу українських кордонів, інформує агентство Reuters.

Раніше повідомлялося, що Польща скликає екстрене засідання Вишеградської групи. На терміновому засіданні планують обговорити ситуацію, яка склалася в Україні, Чехії та Білорусі у зв’язку з діями росіян. Як відомо, головує в групі Польща, тому саме вона ініціювала зустріч.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
7 Травня 2021 року - 12:55
Сумська область - єдина територія країни, яка все ще дотримується...
7 Травня 2021 року - 8:28
Премія імені видатного українського академіка Бориса Патона буде вручатися на...
7 Травня 2021 року - 7:59
Запорізька і Полтавська області нарешті вийшли з "червоної" зони карантину
7 Травня 2021 року - 7:30
Державна програма буде доступна протягом поточного року для всіх областей,...