Посольство Китаю відкинув позов українських громадських з приводу коронавируса

Поділитися:

В посольстві Китаю в Україні відповіли на позов, поданий українською громадською організацією в суд на Національну раду КНР.

Там нагадали, що Китай не є стороною, яка має користь від епідемії або країною, яка в пандемії винна.

Китай першим в світі заявив про появу коронавируса нового типу, але це не обов’язково говорить про те, що пандемія почалася саме з цієї країни, – нагадали в дипломатичній місії.

Як сказано в повідомленні посольства, опублікованого в четвер, 14 травня, позов поданий проти уряду Китаю під приводом того, що нібито країни приховала інформацію про вірус, а також що вона не діяла в умовах епідемії.

Коронавірус не має кордонів і може з’явитися в будь-якій точці світу, – підкреслили дипломати, додавши, що джерело виникнення вірусу на сьогоднішній день не встановлено, і існує кілька версій того, звідки міг узятися вірус.

Також в заяві сказано, що деякі країни “на догоду особистим амбіціям і вигодам політизують епідемію, дозволяючи собі безвідповідальні заяви”, щоб обмовити і очорнити Китай.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Окружний адміністративний суд Києва подали позов проти уряду Китаю, а також українських органів влади. Позивачем виступила громадська організація, яка просить визнати бездіяльність відповідачів у зв’язку з поширенням COVID-19 на території України.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
4 Березня 2021 року - 21:56
Переселенці у майбутньому зможуть отримати іпотеку під більш довгий термін...
4 Березня 2021 року - 13:59
За прийняття цих законопроектів в першому читанні проголосували менше мінімально...
4 Березня 2021 року - 13:00
Згідно з документом, Кабінет міністрів одержує право визначати порядок надання...
4 Березня 2021 року - 12:11
Обшуки були ініційовані відповідно до звернення депутатів Одеської облради