Німеччина виступила проти участі України у сертифікації СП-2

Поділитися:

“Оператор ГТС України” подав раніше заявку на участь у прийнятті рішення про сертифікацію “СП-2”. Проте в енергетичному комітеті виступили проти участі України у цьому питанні.

Клаус Ернст, зокрема голова енергетичного комітету, заявив, що Україна не повинна брати участь у сертифікації Nord Stream 2, додавши, що єдине, що входить до її завдань – оплата рахунків за газ.

Більше того, він також зазначив, що й думка Польщі не повинна враховуватися під час рішення про сертифікацію російського газопроводу, аргументувавши це тим, що Республіка отримує мита за транзит, які, у свою чергу, оплачують споживачі Німеччини.

Голова комітету впевнений, що «Північний потік-2» необхідно сертифікувати якнайшвидше, щоб його запустити, оскільки на даний момент пропозиція не відповідає високому попиту. Після початку експлуатації «СП-2» на ринок зросте постачання газу, що призведе до стабільності та балансу між попитом та пропозицією. В результаті ціни на газ знизяться.

Раніше ми писали про те, що цього тижня енергетичний комітет Бундестагу має ухвалити рішення щодо участі України у сертифікації газопроводу.

Також ми повідомляли про суттєве скорочення транзиту газу Росією через газотранспортну систему України.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ